css3menu.com

CSS Form Submit Button Css3Menu.com

Sunucu Kurulum Hizmetleri
Revasya Technology siz değerli müşterilerimiz için profesyomel sunucu kurulum hizmeti vermektedir , Sisteminz içerisinde veya hedefleriniz doğrultusunda Revasya Technology sunucularınızın kurulum ve konfigürasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir
Standart Sunucu Kurulumu Hizmetimiz Aşağıdaki Maddeleri Kapsamaktadır.

Kurulum Öncesi İşlemler: -Kurulum Öncesi Tüm Sisteminizin Fonksiyonel ve Yapısal Planı Çıkarılır. -Kurulum Öncesi Sisteminizin Donanım Özellikleri Çıkarılır. -Kurulum Öncesi Tüm Network Özellikleri Çıkarılır (Friwall – Cisco – Fortinet Vb)Ip (Gateway) Sistemi Belirlenir. -Sunucunuzun Tüm Host Adapter Özellikleri Çıkarılır (Raid-Scsi-Sas-Sata-Pata vb.) -Kurulum Öncesi Mevcut Sunucunuzdaki Tüm Datalar Yedeklenir. -Kurulum Planlanır.

Kurulum Sırasındaki İşlemler: -Sunucunuzun Sistem Disk Yapısı Talep Edildiği Şekilde Bölümlenir. -Kurulum Windows veya Linux İşletim Sistemi Sunucu Yazılımları Seçenekleri İle Başlar. -İşletim Sistemi Kurulumu Tamamlanır. -Tüm Host Adapter ve Network Sürücülerin Kurulumu Tamamlanır. -Yeni İşletim Sisteminizin Parolası Talep Ettiğiniz Şekilde Hazırlanır. -Sisteminizdeki Ip (Gateway) Bölümlemesi Önceki Sunucunuzda Olduğu Şekilde Hazırlanır.

Kurulum Sonrası İşlemler: -Sisteminizde Bulunan Tüm Network Cihazlarınızın Sunucunuz İle Olan Haberleşmesi Test Edilir. -Sisteminizde Bulunan Tüm Client’ların Sunucunuz İle Olan Haberleşmesi Test Edilir. -Mevcut Tüm Vpn-Remote Desktop – SSh vb Uzak Bağlantılarınız Test Edilir. -Eski İşletim Sisteminizdeki Tüm Servislerin Kurulumu ve Testi Tamamlanır File Services Vb. -Tüm Testler Olumlu Tamamlanarak İlgili Firma Yetkilisine Kurulum Formu İmzalatılır. -Eski İşletim Sisteminizdeki Ticari veya Diğer Yazılımların Kurulumu Tamamlanır (Ticari Yazılımların Kurulumları İçin İlgili Yazılıma Ait Doküman ve Lisans Kodlarının Olması Gerekmektedir)

Kurulum Sonrası Extra Yapılandırma: -Müşterinin talebi doğrultusunda aşağıdaki yapılandırma gerçekleştirilir.
- Dns Server (Domain İsim Servisi) - File Server (Dosya Sistemi , Kota ve Klasör yetkilendirme) - Dhcp (Otomatik ip üretme ve havuzu servisi) - File Sharing Server (Klasör ve Dosya Paylaşım Sistemi) - Terminal Server (Uzak Masaüstü Bağlantı Servisi v) - Routing and Remote Acces Service (Vpn ve dial up Kurulum ve Yapılandırma Servisi) - IIS (Web sitesi Yayınlama Servisi) - Hyper-V Maneger (Sannalaştırma Servisi)
Sunucu Hizmetlerimiz. (Diğer Sunucu Çözümlerimiz , Detaylı Bilgi ve Danışma İçin Bize Ulaşın...)
Revasya Technology Kurumsal Sunucu Kurulum ve Yapılandırma Hizmetleri İle Mevcut Sunucunuzu veya Methodbilişim'in Size Sunacağı Sunucu veya Sunucular İle Firmanızın Faaliyetlerine ve İş Akışınıza Özel Konfigürasyonu Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır.
Revasya Technology Kurumsal Sunucu Yapılandırmanızı Dosya ve Klasör Yetkilendirme Sistemi İle Sunucunuzdaki Paylaştığınız Dökümanları Belirlediğiniz Kişilerin Yetki ve Sorumlulukları Dahilinde Kullanılması ve İşlenmesi İçin Konfigüre Etmektedir.
Revasya Technology Kurumsal Sunucu VPN Kurulumu ve Yapılandırma Hizmeti İle Sunucu Yapılandırmanızı Firmanızın Sektörel Bilişim Gereksimleri ve İş Akışınız Doğrultusunda VPN Bulut Sistemine Entegre Ederk Merkez Ofise Bağlı Şube veya Mağazalarınız Arasındaki Ağ Network Sistemini Kurmaktadır Ayrıca Şube veya Mağaza Arasında Ağ Network Friwall (Güvenlik Duvarı) Oluşturmanızı Sağlayarak İşlem Ve Verilerinizin Güvenliğinide Sağlamaktadır.
Revasya Technology Kurumsal Sunucu Firewall Güvenlik Duvarı Hizmeti İle Tüm Sisteminizin İnternet ve Network Güvenliğini Sağlamaktadır.